Bukmacherka

Ranking najlepszych bukmacherów

Posted by admin

W naszym kraju wciąż istnieje wiele firm bukmacherskich, umożliwiających pozornie łatwy i szybki zysk finansowy, dzięki odpowiedniej wiedzy, a także niemałej dozie szczęścia. Trzeba jednak pamiętać że wszystkie zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem poważnego uzależnienia, co może przerodzić się w bardzo niebezpieczny nałóg, zarówno dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Wśród najlepszych firm bukmacherskich można wymienić zarówno te bardzo medialne i popularne, jak również i te które dopiero rozpoczęły swoją działalność w tej branży umożliwiających obstawianie sportów drużynowych zarówno na miejscu jak i przez Internet.

Wśród wielu różnych najlepszych firm bukmacherskich można szczególnie wyróżnić przede wszystkim firmę BetFan Zakłady Bukmacherskie, której oficjalnym sponsorem jest wielokrotny mistrz świata w zawodach typu strongman, Mariusz Pudzianowski. W swojej ofercie powitalnej dla nowych klientów zapewnia wzrost pieniędzy nawet w wysokości sześciuset złotych. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że oprócz najpopularniejszych sportów drużynowych, BetFan oferuje możliwość obstawiania również zakładów dotyczących szeroko pojętej rozrywki począwszy od pogody i polityki, skończywszy na show-biznesie, czego próżno szukać u konkurencji. Godna uwagi jest także opcja MyBet która pozwala na wniesienie własnego zakładu bukmacherskiego, który w ciągu dwudziestu czterech godzin zostanie rozpatrzony pozytywnie lub negatywnie przez administrację.

Równie popularną jest firma STS Zakłady Bukmacherskie, która w ostatnim czasie została głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. W trakcie mistrzostw Europy w piłce nożnej na ich stronie internetowej można było znaleźć akcję specjalną pod tytułem Wygraj EURO, dzięki której do podziału było półtora miliona złotych, za wykonanie kilkunastu zadań w określonym czasie. Według Polskiej Akademii Nauk i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu ta firma posiada największy pakiet powitalny dla wszystkich nowo zarejestrowanych klientów.

Równie popularna jest firma Betclic Zakłady Bukmacherskie, która od kilku lat jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej, a także kilku innych klubów Ekstraklasy piłki nożnej mężczyzn, w głównej mierze mistrza Polski z 2019 roku, Piasta Gliwice a także Lechii Gdańsk. Jeśli chodzi o działalność internetową są także sponsorem bardzo popularnego kanału na Youtube, Footroll, który w bardzo zabawny sposób opisuje bieżące wydarzenia piłkarskie w Polsce jak również całej Europie.

W ostatnim czasie jedną z najnowszych firmą bukmacherską jest firma Fuksiarz, której twarzą i ambasadorem jest popularny dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Tym co wyróżnia tego bukmachera na tle konkurencji jest to, że uznaje za wygrany zakład ten w którym dana drużyna osiąga dwubramkowe prowadzenie, nawet pomimo tego że ostatecznie ten mecz zakończył się remisem lub porażką. To wciąż bardzo młody bukmacher, którego oferta bardzo dynamicznie się rozwija i zyskuje nowe finansowe profity dla nowo zarejestrowanych graczy.

Related Post